Dekoracja Ceremonii Zaślubin

Ślubna dekoracja kościoła została wykonana w kolorze białym. Państwo Młodzi zdecydowali się na delikatne dekory z różowych, ecru i białych żywych kwiatów oraz białych szerokich szarf z eleganckiego materiału do ławek. Uzupełnieniem był biały dywan, posypany płatkami w kolorze delikatnego różu, tworząc urokliwą aleję do ołtarza. Kwiatowe dekory przy krzesłach i klęcznikach udekorowanych białym materiałem, zostały wykonane w tej samej kolorystyce jak przy ławkach, gdzie wszystkie te elementy tworzyły harmonijną całość.


Przed kościołem

Po Ceremonii Ślubnej przed kościołem Państwo Młodzi zostali obsypani płatkami confetti. Setki białych i czerwonych serduszek spadały bardzo powoli, co dało niesamowity i niezapomniany efekt. Tuby z confetti w piękny sposób można wykorzystać również na sali weselnej dopasowując kolorystycznie do całości wystroju.


Na sali weselnej

Dekoracja miejsca przyjęcia weselnego została wykonana w kolorach: bieli, delikatnego różu oraz stonowanego fioletu. Dekoracje kwiatowe składały się z delikatnych kwiatków pływających na wodzie w wazonach "martini" oraz z jednej długiej wiązanki na stół Państwa Młodych. Priorytetowym elementem dekoracji weselnej było miejsce Państwa Młodych, delikatne serca, odpowiednie światło za kurtyną oraz wykończenie materiałem koloru różowego tworzyły niesamowity efekt. Ta sama kolorystyka i rodzaj dekoracji został wykorzystany w pozostałej części sali, czyli części konsumpcyjnej jak i tanecznej. Białe pokrowce przewiązane różową kokardą dopełniły całość dekoracji.

Zdjęcia ...