DEKO-NELS

Nasza firma zajmuję się wyjątkowym wykonaniem dekoracji ślubnych, dekoracji weselnych oraz innych imprez okolicznościowych. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego w szczególności okolice Żuromina.

Nasze prace są delikatnym zestawieniem różnych elementów opartych na wspólnych konsultacjach, naszych radach i doświadczeniu oraz Państwa sugestiach. W aranżacjach stosujemy różne tkaniny, balony, zieleń sztuczną i żywą, różnego rodzaju oświetlenie i inne elementy odpowiednie do charakteru uroczystości. Ciągle szukamy nowych pomysłów i inspiracji. proponujemy ciekawe rozwiązania i fajne pomysły, a zadowolenie klientów jest dla Nas największą satysfakcją i motywacją by każde kolejne zlecenie wykonywać jeszcze lepiej. Dokładamy wszelkich starań aby Waszą dekorację przyjęcia wszyscy goście zapamiętali jako wyjątkową i niepowtarzalną.

Zachęcam Państwa do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie ze mną, a przekonacie się, że spełnię Wasze oczekiwania.

Kilka słów o mnie ...

Ewa Manelska

Ewa Manelska

"Uwielbiam pracę z ludźmi i kocham to co robię. To największa moja pasja, której poświęcam się bez reszty. Zawsze staram się dopasować wystrój do wnętrza, charakteru uroczystości oraz upodobań i możliwości finansowych klienta. Staram się, aby dekoracje tworzone przez Nas w pełni spełniły Państwa oczekiwania."

Serdecznie zapraszam do współpracy.